Ekologie
Produkty
Ekologie

Rostoucí počet hrozeb pro životní prostředí je částečně důsledkem nadměrného množství různých druhů prachu a plynů. Množství vypouštěných znečišťujících prvků dosáhne stovky tisíc tun ročně. Primární část znečištění tvoří malé částice prachu. Různé saprofyty, houby a bakterie, které mohou způsobovat alergie. Ty se usazují na všech mikrotrhlinách, jsou vdechovány spolu se vzduchem do plic, což má vliv na naše zdraví. Účinné odstranění nečistot nám umožňuje snížit riziko vzniku mykózy. Níže uvedené výsledky výzkumu ukazují, že tradiční metody čištění zcela nenaplňují naše očekávání. Nicméně se ukazuje, že technika čištění Raypath, založená na nových textilních technologiích, může být úspěšně použita bez škodlivých detergentů a umožňuje efektivní odstranění různých druhů nečistot.

 

Čisticí technika Raypath - EKOLOGIE ZÍTŘKA

 

Správný postup čištění pomocí techniky Raypath zahrnuje následující fáze:
1. Navlhčení bílé nebo béžové tkaniny vlažnou vodou.
2. Tření špinavého povrchu, aby se oddělily nečistoty a proměnily se v emulzi.
3. Sběr emulze a leštění čištěného povrchu vlhkým Sunbeam čističem.
4. Po procesu čištění je třeba umýt čističe ve vlažné vodě. Ponechání čističe špinavým po delší dobu může dojít k vytvoření trvalých skvrn, které mohou proniknout do vláken. Tyto čisticí prostředky by se měly sušit pověšené při pokojjové teplotě.

 

 

Odstranění nečistot pomocí tradiční metody s použitím detergentů a techniky čištění Raypath EKOLOGIE ZITŘKA

 

Výzkum je prováděný na dvou typech povrchů používaných v domácnostech, nemocnicích, servisních bodech a průmyslových podnicích. Povrchy do značné míry napodobňují desku stolu a keramické povrchy výrobků, jako jsou dlaždice, porcelán, pórovinový porcelán, sklo atd. Jedná se o dřevotřísku a sklokeramickou desku. Umělá špína je směs prachu, sazí, popílku, silikátů a vrstva tuku.


Tradiční metoda s využitím detergentů je založena na použití bavlněného hadříku navlhčeného roztokem vody a detergentů pro mytí a čištění povrchu. Byly použity tři nejoblíbenější čisticí prostředky na polském trhu od různých výrobců. Výsledky vypadají takto:

 

 

Výsledky výzkumu pro sklokeramickou varnou desku
Metoda čištění Hydratační prostředí Průměrná účinnost čištění
bavlněné tkaniny
+ detergenty
voda + čisticí prostředek 1 81 %
voda + čisticí prostředek 2 86 %
voda + čisticí prostředek 3 86 %
Raypath Technology EKOLOGIE ZÍTŘKA voda 98 %
Výsledky výzkumu pro dřevotřísku
Metoda čištění Hydratační prostředí Průměrná účinnost čištění
cotton cloth
+ detergents
voda + čisticí prostředek 1 68 %
voda + čisticí prostředek 2 67 %
voda + čisticí prostředek 3 75 %
Raypath Technology EKOLOGIE ZÍTŘKA water 95 %

 

Odstranění hub Aspergillus Niger pomocí tradiční metody s použitím chemických činidel a techniky čištění Raypath

 

Aspergillus Niger je houba s názvem černý Aspergillus, rozšířený v přirozeném prostředí, podmíněně patogenní pro člověka.

 

Tradičně používáme bavlněný hadřík, navlhčený koncentrovaným roztokem chemického činidla, které bylo označeno jako "čisticí prostředek" 3 v předchozím výzkumu.

 

Výsledky výzkumu pro sklokeramickou varnou deskou
Metoda čištění Průměrná účinnost čištění
detergent
- po čištění
99,2 %
technika RAYPATH
- po čištění
99,992 %
Výsledky výzkumu pro dřevotřísku
Metoda čištění Průměrná účinnost čištění
 detergent
 - po čištění
99,48 %
technika RAYPATH
- po čištění
99,97 %

 

Výsledky provedeného výzkumu ukazují, že účinnost čištění mikrobiologických povrchu infikovaných bakteriemi a plísněmi, je výrazně větší s použitím techniky čistění Raypath pomocí použití vody, než v případě použití bavlněné tkaniny s detergenty.

 

dr Stanisław PfeiferVýsledky výzkumu provedeného pod dohledem Stanisława Pfeifera, D.Sc., vykazují velmi dobrou účinnost odstraňování nečistot při použití techniky čištění Raypath ve srovnání s tradičními metodami, pomocí bavlněné utěrky a čisticích prostředků. Musíme zdůraznit likvidaci detergentů nebezpečných pro životní prostředí, a upozornit na skutečnost, že naše výrobky mají osvědčení Národního ústavu hygieny zapsané pod čísly: Hz / C / 00.151 / 08, HK / B / 1250 - 1201/2007, přijatého po zemích Evropské unie.

 

Úřad norem jakosti spotřebitelů Vám chce poblahopřát, že jste si vybrali tento produkt a doporučuje techniky čištění Raypath pro široké využití v domácnostech, institucích a subjektů používajícím sanitární systém HACCAP."

 

 

Realizace: Technetium [Tc]